blog-3

Spotkanie z Tarotem

02 Luty 2020 / przez Irenę

Jeśli tutaj jesteś, może oznaczać, że szukasz odpowiedzi, nie wiesz co robić, a może zaczynasz przyglądać się sobie i otaczającemu Cię światu. Zrozumieć swoje wybory i dokonywać ich bardziej świadomie.

Jestem tutaj, aby Tobie pomóc. Przede wszystkim zgodnie z ideą samego Tarota jestem uczniem w klasie pokory. Pokory, ponieważ ta nauka miała swój początek już w połowie XIV wieku. Możemy tutaj używać słów kojarzonych głównie ze współcześnie rozumianą „ezoteryką”. Wróżka, energia, dusza, harmonia to popularne i często nadużywane słowa. Ja jednak spróbuję przybliżyć to, czym się zajmuję, od bardziej praktycznej strony. Karty Tarota i inne talie, które używam, to narzędzia pracy. Pozwalają mi zajrzeć w warstwy świata, który cały tętni życiem, czyli energią. A my? My jesteśmy jego składową.

Kiedyś patrzyłam jedynie oczyma. Teraz jest inaczej – nauczyłam się słuchać, czuć, patrzeć głębiej, widzieć przed sobą piękno, rozmawiać z człowiekiem, który pyta. Powody, dla których udajemy się do kogoś umiejącego czytać drogowskazy, są bardzo różne. Tarot pozwala na spojrzenie z zupełnie innej perspektywy. Pozwala zrozumieć dlaczego, co możesz zrobić, przyjrzeć się Twoim relacjom z ludźmi. Dzięki kartom ja odczytuje informację, Twoją ścieżkę i jej potencjały, pomagam wybrać tą, która jest najwłaściwsza w danym momencie.
To zawsze Twój wybór.

Czytaj dalej
blog-3

Tarot i świadoma kreacja życia kontra lęki i wątpliwości

01 Styczeń 2020 / przez Irenę

Jeżeli Twoje życie będzie kreowane na podstawie lęków, niepewności, negatywnych przekonań, czy uzależnienia, nie oczekuj, że będzie ono wyglądało inaczej niż jakość Twoich myśli.

W moim długim doświadczeniu z kartami, czy innymi formami pracy, spotykam się ze sporym oporem wynikającym z przekonań osób podchodzących krytycznie to takiej formy pracy i pomocy. Mam na myśli tu negatywne przekonania wynikające z niewiedzy bądź często z wyimaginowanych opinii. Nie staje tu w obronie wszystkich, jednak opinie o jednych nie powinny rzutować na drugich.

Tarot to skomplikowane i subtelne narzędzie pracy i tylko w rękach osoby mocno połączonej z jej intuicja / wewnętrznym głosem, który odbiera zapis energetyczny z Pola, można w miarę trafnie odpowiedzieć na pytania klienta. To wyczucie kojarzy mi się ze specjalistami od strojenia fortepianów. Im lepsze wyczucie strun, tym piękniejsze dźwięki z niego się wydostają.

Czytaj dalej